Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

1993 yılından itibaren pastane, otel, cafe & restaurant gibi sektörlere hizmet eden Doğanay Gıda; her zaman yeniliğe açık olmayı, çözüm ortaklarına samimiyet ve güvenle yaklaşımı, hizmeti ticaretin önünde tutma prensibini ilke edinmiştir.

Firmamız sahip olduğu depolama ve dağıtım altyapısı sayesinde yüksek standartlara uygun olarak müşterilerine hizmet vermektedir

Doğanay Gıda olarak temel anlayışımız sizlerin ihtiyaçlarını güvenilir ve süreklilik içinde, zamanında ve istenilen miktarda, kaliteli ürünlerimizle ve ekonomik maliyetle temin etmektir. Çözüm ortaklarımıza verdiğimiz servisi sürekli şekilde geliştirerek, kendi işlerindeki verimliliği arttırmalarını, böylece tüketiciye verdikleri hizmetin kalitesini yükseltmelerini sağlamaktır.

20 yıl önce tek ürün çeşidi ile sektöre adım atan Doğanay Gıda; daima yenilik ve koşulsuz müşteri mutluluğu politikası ile bugün 10,000 kalemin üzerinde çeşide ulaşmanın, ürünlerini APSAL markasıyla sizlere sunmanın, sektöre yön veren lider firmalardan biri olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.